Hoşgeldiniz Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

Gönderen Konu: Fren sapması  (Okunma sayısı 758 defa)

03 Mart, 2017, 04:56:28 ÖS
  • Yeni Katılımcı
  • *
  • REP: 0
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: 1998 model 70s
Bugün muayeneden arka fren sapmasının %42 olmasından dolayı geçemedim bu sorunu nasıl çözeriz?
03 Mart, 2017, 10:42:14 ÖS
Yanıtla #1
  • Tam bir Katılımcı ve UNOcu
  • REP: 12
  • 1998 uno 70S
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: uno 70s
  • Mesleğiniz: ithalat-ihracat
Bugün muayeneden arka fren sapmasının %42 olmasından dolayı geçemedim bu sorunu nasıl çözeriz?

Dostum benimde aynı durum vardı. Fren hidroliği, balatalar, kampanalara torna yapıldı limitörler değişti toplam 270 TL cik :)
03 Mart, 2017, 11:47:37 ÖS
Yanıtla #2
  • Yeni Katılımcı
  • *
    • Profili Görüntüle

Dostum benimde aynı durum vardı. Fren hidroliği, balatalar, kampanalara torna yapıldı limitörler değişti toplam 270 TL cik :).   

Benim fren hidroliği merkezler balatalar iki ay önce değişti geri kalanlarda bi 150 yi bulur herhalde eyv hocam
04 Mart, 2017, 09:55:45 ÖÖ
Yanıtla #3
  • 1998 uno 70S
    • Profili Görüntüle
Muayeneden kaldık verdikleri kağıtta karayollarında kullanılamaz ibaresi yazıyordu :)
04 Mart, 2017, 05:57:07 ÖS
Yanıtla #4
  • Yeni Katılımcı
  • *
    • Profili Görüntüle
Muayeneden kaldık verdikleri kağıtta karayollarında kullanılamaz ibaresi yazıyordu :)

Aynen benimkide öyle oldu bide bu lpg nin boru sistemi falan değişmiş onları değiştirdim tanl değişti sızdırmazlık raporu falan hepsi 450 li buldu , benim fren sorunu balatdam kaynaklıymış yeni aldığım balataların cırcırlatı bozukmuş balataların garantisi vardı ordan değişti pazartesi tekrar deneyecepim artık muayeneyi inşallah geçer
04 Mart, 2017, 09:24:05 ÖS
Yanıtla #5
  • 1998 uno 70S
    • Profili Görüntüle
Frencinin tüv deki cihazdan yokmuydu benimkini kontrol etti öyle muayeneden geçtik bir sıkıntı çıkmadı. Sen bir cihaza sokup ordan kağıt al tüvtürk yine bırakırsa kağıdı göster sonucta onlarında cihazı arızalanabiliyor
05 Mart, 2017, 08:38:09 ÖÖ
Yanıtla #6
  • Yeni Katılımcı
  • *
    • Profili Görüntüle
Frencinin tüv deki cihazdan yokmuydu benimkini kontrol etti öyle muayeneden geçtik bir sıkıntı çıkmadı. Sen bir cihaza sokup ordan kağıt al tüvtürk yine bırakırsa kağıdı göster sonucta onlarında cihazı arızalanabiliyor
Soktuk o cihazada ordanda geçti pazartesi gitmeden tekrar sokucaz tavsiye için teşekkürler
22 Nisan, 2017, 01:07:12 ÖS
Yanıtla #7
  • Administrator
  • REP: 27
  • Uno Turbo başka dünya:)
    • Profili Görüntüle
    • Arabama Hangi Lastik?
Araç muayeneden geçti mi?
22 Nisan, 2017, 01:35:25 ÖS
Yanıtla #8
  • 1998 uno 70S
    • Profili Görüntüle
Evet balatalar limitörler hidrolik değişti kampanalar tornadan geçti muayeneden sorunsuz geçtik çok şükür