Hoşgeldiniz Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

Gönderen Konu: Lastik Önerileri - Nokian Nasıl - Goodyear Nasıl - Lassa Yorumları vb....  (Okunma sayısı 185 defa)

04 Ekim, 2017, 10:15:09 ÖÖ
  • Administrator
  • Tam bir Katılımcı ve UNOcu
  • REP: 27
  • Uno Turbo başka dünya:)
    • Profili Görüntüle
    • Arabama Hangi Lastik?
Merhaba arkadaşlar...
Hepimiz araçlarımıza lastik alırken hep öneri bekleriz. Lastik almak için tavsiyeleri göz önünde bulundururuz. Çünkü daha önce başkasının kullandığı lastiğin nasıl olduğunu yorumlarla görürüz.

Gerçi yeni bir ürün aldığımızda artık hep ürünün yorumları bizim için değerlidir. Otomobil Lastiği'nde de bu böyle oldu.

Bu sebeple lastiklerin üzerinde olan lastik etiketleri bizim için değerli olması dışında lastik yorumları da bizim için önemli olmuştur.

Bu sebeple hep Google'da arama yaparken şu maddelerle genelde arama yaparız:

• Nokian Yorumları
  • Nokian Lastikleri nasıl
  • Goodyear Eagle Nasıl
  • Goodyear Kullanıcı yorumları
  • Petlas Snow Master W651 kullanıcı yorumları
  • Hangi kış lastiği iyi
Gibi aramalar yaparız. İşle bu tür lastiklere verilen puanları görüp sizin de puan verebileceğiniz bir lastik sitesi var.

Bu siteye girerek arama bölümüne ilgilendiğiniz lastik markasını yazarak lastik hakkında genel bir bilgi sahibi olabilir veya daha önce kullansıysanız bu lastiklere bir çok kriterde puan vererek değerlendirmeye katılabilirsiniz.

Tüm ziyaretci ve üyelerimizin bu siteye uğrayarak lastiklere puan vermesini rica ediyorum. Böylece lastikler hakkında genel bir değerlendirmeye katılabilirsiniz.

Site adresi: www.lastikmi.com
11 Ekim, 2017, 11:02:25 ÖÖ
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Tam bir Katılımcı ve UNOcu
  • REP: 60
    • Profili Görüntüle
ellerine sağlık Yalın abicim,biliyorsun yaz başında good year efficient grip 165/70/13 lastik aldım,kullanımı konforu hissediyorum ama ani frenlerde biraz kayma yapıyor,ama fazla kullanmadığım için unoyu daha 500 km olmamıştır lastikler takıldığından beri,acaba lastiklerin yeni olmasının etkisi var mıdır ? ona göre puan vereceğim ;)