Hoşgeldiniz Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

Gönderen Konu: ÇOK YAKIYOR  (Okunma sayısı 415 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28 Kasım, 2017, 12:33:02 ÖÖ

Çevrimdışı 97 SX uno

• Yeni Katılımcı
  • *
  • REP: 0
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: 97 sx
  • Mesleğiniz: Memur
Merhabalar.90 liralık gaz ile 170 km yaptim
lt 2.97 den almıştım gazı.Cok yakmasindan ustaya götürdüm ve hava filtre kabının oradan hava aldığını söyleyip lastik takip gaz ayarını yapıp guzelcene öptükten sonra yolladı.Sonra 50 liralık gaz aldım lt 2.99 80 km yol yaptı.Canimi sıkmaya başladı.Onerileriniz nelerdir tavsiyeleriniz bekliyorum

28 Kasım, 2017, 11:11:56 ÖÖ
Yanıtla #1

Çevrimdışı Kaan UYAR

• Yeni Katılımcı
  • *
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: UNO 1994 60S
  • Mesleğiniz: Sigara Fabrikasında Muhasebeci
Benim uno 60s arabamda tüp yok benzinde kullanıyorum 50 liralık benzinle (8.88lt) 92 km yol yaptıktan sonra ışık yanmaya başlıyor sizce bu normal mi mersin koşullarında hava en fazla 5 dereceye düşüyor hava filtrem bujiler avans ayarı yapıldı.
28 Kasım, 2017, 01:35:05 ÖS
Yanıtla #2

Çevrimiçi byvirus

• Tam bir Katılımcı ve UNOcu
  • REP: 16
  • 1998 uno 70S
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: uno 70s
  • Mesleğiniz: ithalat-ihracat
Benim uno 60s arabamda tüp yok benzinde kullanıyorum 50 liralık benzinle (8.88lt) 92 km yol yaptıktan sonra ışık yanmaya başlıyor sizce bu normal mi mersin koşullarında hava en fazla 5 dereceye düşüyor hava filtrem bujiler avans ayarı yapıldı.

Kesinlikle normal hiç kurcalatma
30 Kasım, 2017, 01:37:13 ÖS
Yanıtla #3

Çevrimdışı gkhan

• Tam bir Katılımcı ve UNOcu
  • REP: 16
  • We have UNO, they don't...
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: 70 SX
  • Mesleğiniz: Öğretmen
Merhabalar.90 liralık gaz ile 170 km yaptim
lt 2.97 den almıştım gazı.Cok yakmasindan ustaya götürdüm ve hava filtre kabının oradan hava aldığını söyleyip lastik takip gaz ayarını yapıp guzelcene öptükten sonra yolladı.Sonra 50 liralık gaz aldım lt 2.99 80 km yol yaptı.Canimi sıkmaya başladı.Onerileriniz nelerdir tavsiyeleriniz bekliyorum

Ayar yaptırmadan önce daha iyi bir yakıt harcaması sunuyormuş. İlk önerim ustayı değiştir. Yakıta gelince hiç tecrübem yok ayardan felan da anlamam. En mantıklısı sorup soruşturup işinin ehli bir ustaya başvurman.
30 Kasım, 2017, 01:41:38 ÖS
Yanıtla #4

Çevrimdışı sarege

• Yeni Katılımcı
  • *
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: uno 1,4 ie sx
  • Mesleğiniz: özel sektör çalışan

Kesinlikle normal hiç kurcalatma
Bencede kesinlikle normal 1,4 sxie var bende de şehir içinde çok normal bir değer diye düşünüyorum.
Etiketler:

Facebook Comments