Hoşgeldiniz Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

Gönderen Konu: Sicak havayi acinca gelen koku  (Okunma sayısı 1184 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

02 Ocak, 2018, 01:37:24 ÖS

Çevrimdışı ndiali

• Yeni Katılımcı
  • *
  • REP: 0
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: -
  • Mesleğiniz: memur
Merhaba 97 model 70s sicak havalandirmayi acinca iceriye koku geliyor rahatsiz da ediyor ve ayrica aracimin kalorifer muslugunda arada bir sizinti var ondan olma ihtimali mi var acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

03 Ocak, 2018, 09:23:51 ÖÖ
Yanıtla #1

Çevrimdışı gkhan

• Tam bir Katılımcı ve UNOcu
  • REP: 16
  • We have UNO, they don't...
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: 70 SX
  • Mesleğiniz: Öğretmen
Merhaba 97 model 70s sicak havalandirmayi acinca iceriye koku geliyor rahatsiz da ediyor ve ayrica aracimin kalorifer muslugunda arada bir sizinti var ondan olma ihtimali mi var acaba

Merhaba. Sıcak havalandırma derken kaloriferi atığını düşünüyorum. Koku hakkında fikrim yok. Muslukta kaçak varsa değiştirmelisin. Uzun bir işlem değildir. Parçası da uygundur. Plastik olduğu ve temp bağlantı teli gergide biraktığı için zamanla kaçırma yapabiliyor.
03 Ocak, 2018, 09:25:46 ÖÖ
Yanıtla #2

Çevrimdışı ndiali

• Yeni Katılımcı
  • *
    • Profili Görüntüle

Merhaba. Sıcak havalandırma derken kaloriferi atığını düşünüyorum. Koku hakkında fikrim yok. Muslukta kaçak varsa değiştirmelisin. Uzun bir işlem değildir. Parçası da uygundur. Plastik olduğu ve temp bağlantı teli gergide biraktığı için zamanla kaçırma yapabiliyor.
Cevap icin tesekkurler sorunu dun cozdum kalorifer peteginden antifiriz kacagi varmis sebebi oymus petegi degistirdik sorunu cozduk icinde pis kokan sadece kendi pisligi onuda detayli temizlik ile
Halletcez

03 Ocak, 2018, 09:33:28 ÖÖ
Yanıtla #3

Çevrimdışı gkhan

• Profili Görüntüle

Cevap icin tesekkurler sorunu dun cozdum kalorifer peteginden antifiriz kacagi varmis sebebi oymus petegi degistirdik sorunu cozduk icinde pis kokan sadece kendi pisligi onuda detayli temizlik ile
Halletcez

Güle güle kullanın. Ne kadar parça fiyatı?
03 Ocak, 2018, 09:34:38 ÖÖ
Yanıtla #4

Çevrimdışı ndiali

• Yeni Katılımcı
  • *
    • Profili Görüntüle
100tl sanayide degistirmek istedim 250-400 tl iscilik istediler bende bir arkadasim ile on konsolu sokup kendimiz yaptik suanda bi problem gozukmuyor ama 3 saatimizi yedi

03 Ocak, 2018, 10:47:19 ÖÖ
Yanıtla #5

Çevrimdışı gkhan

• Profili Görüntüle
100tl sanayide degistirmek istedim 250-400 tl iscilik istediler bende bir arkadasim ile on konsolu sokup kendimiz yaptik suanda bi problem gozukmuyor ama 3 saatimizi yedi

Maşallah elinize sağlık. Gerçekten çok yüksek paralar istiyorlar. Yapabiliyorsak kendimiz uğraşmalıyız.
03 Ocak, 2018, 04:35:08 ÖS
Yanıtla #6

Çevrimdışı ndiali

• Yeni Katılımcı
  • *
    • Profili Görüntüle
Simdi soyle bi problem oldu o eski antifriz kokusu gitti ama farkli bi koku var normal olmayan az da olsa rahatsiz ediyor bunun kokten cozumu var mi ki acaba

03 Ocak, 2018, 08:41:39 ÖS
Yanıtla #7

Çevrimdışı 5erafett1n

• Katılımcı
  • **
  • REP: 1
    • Profili Görüntüle
  • Aracınızın Modeli: uno 70 ies
benim arabada benzin kokusu vardı. hortum sızdırıyormuş ona baktırdım. sizin de muhtemelen bi yerden kaçak vardır. ayrıca zaten kaputun altından hava çektiği için genelde bi kokusu oluyor. hiç kokusuz hava veren uno var mıdır bilemedim. :)
04 Ocak, 2018, 09:10:02 ÖÖ
Yanıtla #8

Çevrimdışı ndiali

• Yeni Katılımcı
  • *
    • Profili Görüntüle
benim arabada benzin kokusu vardı. hortum sızdırıyormuş ona baktırdım. sizin de muhtemelen bi yerden kaçak vardır. ayrıca zaten kaputun altından hava çektiği için genelde bi kokusu oluyor. hiç kokusuz hava veren uno var mıdır bilemedim. :)
O zaman buna sukur diyip arac ici kokularina yonelicez

Etiketler:

Facebook Comments