Hoşgeldiniz Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

Uno Club, Türk Uno, Fiat Uno severlerin fan kulübü, Fiat Uno Forum

* unocan.com için Android uygulaması

unocan.com ANDROID uygulamızı indirebilirsiniz. İndirmek için TIKLAYINIZ.....

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Servet5838

Sayfa: [1]
1
egzoz çarpıyo benim araçtada oluyo azıcık hızlı girim hemen fark ediyo egzozu tutan plastikleri bi kontrol ettir.
Teşekkür ederim.. Benim düşüncem de eksozdandı. Çözülecek inşallah.

2
Tabiki ampulleri değiştir düzelir
teşekkür ederim  ampülleri değiştirdim sorun çözüldü. Ama ampülleri bulmak gerçekten çok zor oldu.

3
Merhaba arkadaşlar. Aracımla sağ dönüşlerde arkadan tak tak veya küt küt diye ses geliyor. Her sağ dönüşte olmuyor ama biraz hızlı olunca ve yolun eğimi sola olunca oluyor. Neden dolayı olabilir ve bu iş bize pahalıya patlar mı.

4
Elektronik ve Elektrik Problemleri / Gösterge ışıklandırmaları
« : 10 Şubat, 2018, 12:38:35 ÖÖ »
merhaba arkadaşlar uno hobby aracımın dijital saat,  kolerifer göstergelerindeki ışıklar yanmıyor. Daha önce dijital saat gecede gündüzde net gözüküyordu. Şimdi sadece gündüz görünüyor oda çok kısık bir şekilde. Kalorifer düğmerinde çok az bir ışık vardı oda gitti. Çakmaklıktakı ışık yanıyor.
Buralardaki küçücük ampulleri değiştirsem sorun çözülürmü acaba. 
[/b]

5
Cam , Kilit , İç Aksam ve Döşeme Problemleri / Merkezi kilit
« : 10 Şubat, 2018, 12:27:16 ÖÖ »
merhaba arkadaşlar. 98 uno hobby aracımda (havaların soğuması ile birlikte başlayan tesadüfmü bilmiyorum)  merkezi kilitte sıkıntı yaşıyorum kumanda bastığımda 4 kapıyıda kitliyor ve hemen 4 kapıyıda açıyor. Mecburen bütün kapıları manuel kitliyorum. Daha sonra kumandaya basdığımda bu seferde açmıyor. Bazen gün içinde kilitleme  ve açma işlemini normal şekilde yapıyor. Sorun ney acaba yardımcı olurmusunuz.

6
Merhaba. Aynı sıkıntıyı bende yaşadım. Sanayide herzaman ki gibi basit ve geçici bir iş ile kaportaya vida, vidanın başına kablo, kabloyuda sinyal lambasın etrafına sardı. Tamam dendi iş  oldu😁.
2 gün sonra aynı sıkıntı tekrar başladı. Arka stop lambasını kapağını söktüm sardığı kablo gevşemiş yine şase almıyordu.
Daha sonra bagajın içinde ki stop lambasına takılan soketleri çıkartım. Soketkerin aralarını sıkıştırdım  hafiften  zımparaladım. Soketleri yerine taktım çalıştı. Hatta sanayide attığı vida ve kabloyuda çıkarttım. 5 ay oldu hiç bir sıkıntı yaşamadım. Denemeni veya bir elektrikçiye soketleri baktırmanı tavsiye ederim

7
Bilemediğimiz Parçalar / Ynt: Dörtlü düğmesindeki ilginç olay
« : 25 Eylül, 2017, 03:12:04 ÖS »
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
YANİ ÖZELLİK DEĞİL DE YAN SANAYİ ÜRÜNDEN KAYNAKLANAN BİR SORUNMUŞ.  :o

8
Bilemediğimiz Parçalar / Dörtlü düğmesindeki ilginç olay
« : 20 Eylül, 2017, 12:33:53 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce aldığım uno hobyy arabamda dün itibarı ile yeni birşey keşfettim.kontak takılı değilken ve Dörtlu düğmesi kapalıyken dörtlü düğmesini kendimize çektiğimizde sanki kontak anahtarını yarı açmışız gibi bütün elektriksel donanımlar açılıyor.
Bu bir sorun mu. Yoksa özellikmi veya ne işe yarıyordur.

Sayfa: [1]